12.kolo FC Slovan Hlohovec - FC Spartak Trnava 3:5 (0:4)

16.04.2012 10:34

Zápas dvoch rozdielnych polčasov bol ovplyvnený našou akoby malou nervozitou hrania po dlhej dobe "veľkého" zápasu a hostia sa veľmi rýchlo dostali do vedenia a po nevyužítí našich šancí padali góly len do našej siete. Veľká škoda, že vo futbale neexistuje žiadny TIME OUT, pretože chlapci potrebovali podporu a vliatie sebavedomia, že sa dá s výsledkom stále niečo urobiť. A keď ho dostali, síce trošku neskôr v podobe polčasovej prestávky za stavu 0:4, ukázali, že postavenie v tabuľke nie je náhodné a Spartak sa musel obávať o výsledok do konca, pretože pridaním na dôraze a spresnením prihrávok sa často dostávali nádeje Hlohovca do veľkých šancí a aj premieňaním ich na 3 góly. V hre vabank sme už len inkasovali piaty gól ktorý upravil výsledok na 3:5. Futbal sa hrá na dva polčasy a preto víťazstvo hostí je zaslúžené, ale do ďalších nasledujúcich zápasov s najlepšími súpermi máme na čom stavať, pretože druhý polčas bol dobrý...