11, kolo: FC Slovan Hlohovec - FC Nitra "A"

14.11.2011 14:18

Tento zápas sme museli dokázať, že postavenie v tabuľke nie je náhodné a ukázať proti silnému súperovi dobrú hru. V prvom polčase na moje prekvapenie chlapci začali plniť pokyn, aby sme začali z ostra a útočiť aj proti vetru s veľkou vervou a bolo 2:0, čo muselo prekvapiť nejedného človeka. Potom však zahodenou penaltou a následným gólom sme posadili súpera na koňa a po pár minútach bolo 2:3 s tým, že by to položilo viaceré mužstvá, pretože v tých chvíľach hrali hostia výborne a my naopak sme sa nedokázali dostať na viac času na polovicu súpera. Ale chlapci ukázali, že si začínajú veriť už aj proti silným súperom a aj keď je skóre nepriaznivé. Bol to pre mňa zážitok, toľko šancí na jednej a druhej strane som dlho nevidel v jednom zápase a musíme byť spokojní s remízou, pretože to mohlo skončiť akokoľvek. Smerom dopredu sme odohrali veľmi dobrý zápas, no nemôžem nezabudnúť povedať, že tentokrát smerom dozadu sme prepadli. Nebolo to vôbec dobré, aj keď veľký podiel na tom mala súperova kvalita. Tento posledný zápas mi zostane v pamäti po celú zimu, až pokým nezačneme rovnako dobrými zápasmi na jar. Patrí Vám chlapci jedna veľká vďaka a hor sa trénovať na jarnú časť  :).